TworzymyGłos Regionu

Zmarł Wiesław Zawarty - prezes KS Iskra Długie Stare

Piątek, 23 października 2020 o 18:05, aktualizacja Piątek, 23 października 2020 o 18:20, autor: 0
Zmarł Wiesław Zawarty - prezes KS Iskra Długie Stare

Bardzo smutne wiadomości dotarły do nas z Długich Starych. W dniu wczorajszym zmarł prezes tamtejszego klubu piłkarskiego Iskra Wiesław Zawarty. 

Przez wiele lat tworzył historię klubu jako czynny zawodnik. Po zakończeniu kariery piłkarza nie rozstał się ze swoją ukochaną dyscypliną. Zajmował się m. in. szkoleniem młodzieży. W ostatnim czasie pełnił rolę prezesa klubu sportowego z Długich Starych. 

Swojego prezesa, przyjaciela oraz najwierniejszego kibica pożegnali zawodnicy Iskry za pośrednictwem klubowego fan page'a na Facebooku.
"Jego nieoceniona działalność w środowisku piłkarskim pozostanie na zawsze w naszych sercach, jak pamięć o chwilach, które wspólnie spędziliśmy.
Jego uśmiech i znane powszechnie poczucie humoru, niejednokrotnie pozwalały znaleźć dobre wyjście z każdego problemu. Dla nas zawodników klubu był jak Ojciec, można było porozmawiać z nim na każdy temat, zawsze służył radą, pomocą.
W tych trudnych chwilach przekazujemy Żonie i najbliższej Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia." 
Cześć jego pamięci!
źródło i fot. Fan page KS Iskra Długie Stare na Facebooku
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock