TworzymyGłos Regionu

Zmiana na skrzyżowaniu

- nowa organizacja ruchu

Wtorek, 17 grudnia 2019 o 13:47, autor: 0
Zmiana na skrzyżowaniu

Ważna informacja dla kierowców. Po przeprowadzeniu renowacji drogi w Święciechowie, na skrzyżowaniu ulic: Leszczyńskiej, Śmigielskiej, Wolności i Strzeleckiej, zmieniono organizację ruchu. Ulica Śmigielska i Leszczyńska to drogi podporządkowane do ul. Wolności i Strzeleckiej. Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności.

Zmiana ma na celu wyeliminowanie również ruchu z Leszna w kierunku Włoszakowic i Wilkowic ulicami Święciechowy, gdyż nastąpi konieczność zatrzymania pojazdu przed skrzyżowaniem z biegnącą od strony Rynku ul. Wolności i będącą jej przedłużeniem w kierunku przedszkola ul. Strzelecką. Zalecane jest korzystanie z części obwodnicy drogi S5 w celu dojazdu do Włoszakowic oraz Wilkowic.

W związku ze zmianą organizacji ruchu apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwracanie uwagi na znaki drogowe.

(Foto: Gmina Święciechowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock