TworzymyGłos Regionu

21-letnia górowianka sprawcą groźnego wypadku

Poniedziałek, 04 czerwca 2018 o 14:18, aktualizacja Środa, 06 czerwca 2018 o 11:50, autor: 5
21-letnia górowianka sprawcą groźnego wypadku

W Dzień Dziecka policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie zostali wezwanie do groźnie wyglądającego wypadku. Z drogi wypadło auto, które po wizycie w rowie skończyło podróż na dachu. Jak się okazało wypadek spowodowała 21-letnia górowianka, która była pod wpływem narkotyków.

Zdarzenie miało miejsce w piątek około godziny 19.00 na drodze z Jezierzyc Kościelnych do Krzyżowca. Młoda mieszkanka powiatu górowskiego nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych, wyprzedzała i wypadła z drogi. Jak się okazuje nie tylko brawura była powodem wypadku.

- Funkcjonariusze pracujący na miejscu ustalili, że 21-letnia mieszkanka Góry kierując samochodem osobowym marki BMW nie dostosowując się do znaku poziomego „linia podwójna ciągła”, podczas wyprzedzania innego pojazdu na łuku mokrej drogi straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechała na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie auto dachowało. Młoda kobieta doznała złamania kości ręki – mówi asp. sztab. Monika Żymełka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. - Policjanci podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia znaleźli w osłonie przeciwsłonecznej od strony kierowcy niewielką ilość amfetaminy. Kierująca została poddana wstępnemu badaniu na obecność narkotyków w ślinie, które wskazało wynik pozytywny. Precyzyjny wynik wskaże jednak laboratoryjne badanie krwi.

W związku ze spowodowaniem wypadku młoda kobieta straciła prawo jazdy na trzy miesiące, jednak o jej przyszłości w najbliższym czasie zadecyduje sąd. Grozi jej dwuletnie więzienie, zakaz prowadzenia pojazdów do trzech lat i srogi mandant.

(olek)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Góra
04.06.2018 20:00

A koleżanka ma w(...) na zakaz i nadal jeździ bmw

avatar
~Do Góra
04.06.2018 21:36

Ciekawe że ze złamaną ręką jeździ...

avatar
~iga
05.06.2018 20:50

tak ze zlamana reka jezdzi

avatar
~DGr
06.06.2018 12:11

to może lepiej na policje zadzwonić niż komentarze w internecie pisać? To na pewno rozwiąże problem...

avatar
~jaa
07.06.2018 10:38

hehheheheh

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock