TworzymyGłos Regionu
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

3 gadżety, dzięki którym wiosenne porządki będą niezwykle skuteczne

Piątek, 10 kwietnia 2020 o 09:18, autor: 1
3 gadżety, dzięki którym wiosenne porządki będą niezwykle skuteczne

Wiosna to okres, w którym świat budzi się do życia, a więc idealny czas na odświeżenie swojego mieszkania. Określenie „wiosenne porządki” jest wszystkim doskonale znane, choć nie u każdego spotyka się z entuzjazmem. Warto więc zaopatrzyć się w kilka gadżetów, które z pewnością uprzyjemnią to przedsięwzięcie i uczynią go efektywniejszym.

1. Odkurzacz bezprzewodowy

Zawsze pod ręką, praktyczny, zajmuje niewiele miejsca i, przede wszystkim, nie wymaga prowadzenia ciągłej walki z plączącym się pod stopami kablem. Najczęściej w wersji ze składaną rączką, co umożliwia schowanie go nawet na górnej półce szafy. To najbardziej nowoczesny rodzaj odkurzaczy, wyposażony w znacznie nowszą technologią niż ich przewodowi poprzednicy, w związku z czym charakteryzują się najczęściej wyjątkowo cichym trybem pracy. Dodatkowym atutem jest bezworkowość. Nie trzeba martwić się o brak worka, produkt staje się przez to bardziej przyjazny środowisku, a jego wnętrze jest zdecydowanie łatwiejsze do utrzymania w czystości.

2. Wielofunkcyjny odkurzacz do szyb

Sama nazwa brzmi jak spełnienie marzeń wszystkich tych, dla których mycie okien czy luster to istny koszmar. Urządzenie to przypomina ręczny odkurzacz samochodowy, z tą różnicą, że posiada ssawkę zbierającą wilgoć i zbiornik na wodę. W zestawie znajduje się najczęściej drążek długości tego w tradycyjnym odkurzaczu podłogowym, umożliwiając dokładne wyczyszczenie nawet trudno dostępnych szyb. Produkt jednocześnie zbiera bród z powierzchni i ściąga z niej wodę oraz płyn, dbając o to, by nie pozostały żadne smugi. Bez szorowania i żmudnego wycierania można przy jego pomocy wyczyścić okna, lustra, kabinę prysznicową, płytki ścienne czy nawet blaty.

3. Mop ze spryskiwaczem

Tradycyjne mycie podłóg wiąże się z koniecznością noszenia ze sobą ciężkiego, pluskającego wodą wiadra z detergentem i ciągłego namaczania w nim materiałowego wkładu do mopa. W przypadku tego produktu sprzątanie ogranicza się do uruchomienia dźwigni na drążku mopa, która spryska podłogę wodą z płynem za użytkownika. Pobierze ją samodzielnie z przymocowanego do mopa zbiornika, który wystarczy uzupełnić wodą i płynem do czyszczenia.

Te i wiele innych, zdecydowanie ułatwiających sprzątanie gadżetów proponuje sklep internetowy https://www.leifheitsklep.pl/. Dzięki możliwości zamówienia produktów on-line nie tylko wiosenne porządki stają się prostsze, ale i wiosenne zakupy.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Karolinka
17.04.2020 08:23

Mnie nikt inny nie ułatwił świątecznych porządków jak irobot i myjka do okien :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock