TworzymyGłos Regionu

Apel o pomoc dla strażaka Pawła Plewy

Środa, 04 lipca 2018 o 13:12, aktualizacja Poniedziałek, 09 lipca 2018 o 12:25, autor: 0
Apel o pomoc dla strażaka Pawła Plewy

Strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie zwracają się z prośbą o pomoc dla swojego kolegi Pawła Plewy. Wraz z Państwowym Ratownictwem Medycznym organizują akcję oddawania krwi.

Strażak Paweł Plewa niejednokrotnie brał udział w akcjach straży pożarnej, kiedy to pomagał i narażał się dla innych. Dzisiaj w związku z chorobą sam potrzebuje pomocy, dlatego jego koledzy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie organizują akcje krwiodawstwa. Jutro, w czwartek 5 lipca, od godziny 8.00 zapraszają wszystkich, którzy chcą i mogą podzielić się krwią do punktu krwiodawstwa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie, na ulicy Kiepury 45. Punkt czynny jest do godziny 11, ale strażacy liczą, że nikt chcący pomóc nie zostanie pominięty.

Również jutro o godzinie 18.00 w kościele św. Antoniego w Lesznie odbędzie się Msza Święta w intencji Pawła oraz jego rodziny. Przed mszą, od godziny 17.30, odmówiony zostanie Różaniec. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w modlitwę.

(olek)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock