Czerwone smoki tym razem lepsze

Czwartek, 22 sierpnia 2019 o 17:44, aktualizacja Wtorek, 17 września 2019 o 14:15, autor: 0

Piąte spotkanie kontrolne mają za sobą futsliści GI Malepszy Futsal Leszno. Tym razem lepsi od zespołu Tomasza Trznadla okazali się zawodnicy Red Dragons Pniewy.

Środowe spotkanie rozpoczęło się perfekcyjnie dla gospodarzy, którzy na prowadzenie wyszli już w trzeciej minucie za sprawą Mateusza Kosteckiego. Jeszcze przed przerwą leszczynianie zdołali doprowadzić do remis po trafieniu Dawida Witka.

W drugiej połowie zdecydowanie więcej do powiedzenia mieli zawodnicy Red Dragons. Miejscowi w ciągu siedmiu minut zdobyli dwie bramki, dzięki czemu wyszli na prowadzenie 3:1. Kontaktowego gola dla biało-czerwonych zdobył co prawda Piotr Pietruszko, jednak ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do zawodników z Pniew, którzy zdobywając dwie kolejne bramki ustalili wynik spotkania na 5:2.

Warto zaznaczyć, że w pierwszym test-meczu pomiędzy tymi drużynami lepsi okazali się futsaliści z Leszna, którzy w hali sportowej w Poniecu zwyciężyli 4:2.