TworzymyGłos Regionu

Do końca sierpnia powstanie Otwarta Strefa Aktywności w Nowym Belęcinie?

Piątek, 08 czerwca 2018 o 15:30, autor: 0
Do końca sierpnia powstanie Otwarta Strefa Aktywności w Nowym Belęcinie?

Gmina Krzemieniewo opublikowała zapytanie ofertowe dotyczące budowy Otwartej Strefy Aktywności w Nowym Belęcinie. Z zapytania możemy poznać szczegóły oraz planowane terminy ukończenia inwestycji.

Otwarta Strefa Aktywności – pod tą nazwą kryje się siłownia na wolnym powietrzu oraz elementy placu zabaw. Gmina Krzemieniewo ogłosiła właśnie zapytanie ofertowe skierowane do chętnych wykonawców, którzy do końca sierpnia wykonali by taką inwestycje w Nowym Belęcinie. Właśnie taki termin został określony w zapytaniu. Co miałoby w Belęcinie powstać? Miejsce z sześcioma urządzeniami do ćwiczeń oraz domkiem do zabaw dla dzieci, huśtawką i karuzelą. Wśród przyrządów pojawią się: urządzenie do wyciskania siedząc, wyciąg górny, motyl, twister, orbiter i podciąg nóg. Czy uda się znaleźć wykonawcę dowiemy się do końca miesiąca, gdyż termin składania ofert mija 29 czerwca. Szczegóły dostępne na stronie internetowej gminy Krzemieniewo.

(olek)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock