Jedenaście goli w Trapezie

GI Malepszy Futsal Leszno 6:5 Gwiazda Ruda Śląska

Poniedziałek, 04 listopada 2019 o 19:00, aktualizacja Wtorek, 10 grudnia 2019 o 15:18, autor: 0

Po trzech tygodniach przerwy do gry powrócili futsaliści GI Malepszy Futsal Leszno. Nasz zespół we własnej hali podejmował Gwiazdę Ruda Sląska, z którą zwyciężył ostatecznie 6:5.

Jeszcze przed przerwą hat-tricka skompletował Piotr Pietruszko. W tym samym czasie goście ze Śląska zdołali strzelić zaledwie jednego gola.

Po zmianie stron dzielnie walczący goście doprowadzili do remisu po trzy. Prowadzenie na stronę leszczynian powróciło za sprawą Piotra Pietruszko, który zdobył czwartego w tym meczu gola.  Taki stan rzeczy trwał jednak tylko chwilę, ponieważ piątego gola dla miejscowych zdobył Dawid Witek. Do kolejnego w tym spotkaniu remisu doprowadził Kamil Kmiecik, który skopiował przy tym wyczyn Piotra Pietruszko zdobywając czwartą w tym meczu bramkę.

Na szczęście ostatnie słowo w niedzielnej konfrontacji należało do miejscowych. Na dwie minuty przed końcem spotkania biało-czerwoni zdobyli zwycięską bramkę ustalając wynik meczu na 6:5.

Dzięki wygranej mający obecnie na swoim koncie 10 punktów leszczynianie awansowali na szóste miejsce w tabeli Futsal Ekstraklasy.

źródło: tvcom.pl