Kto został mistrzem w warcabach aktywnych?

- wyniki Mistrzostw Polski

Poniedziałek, 25 listopada 2019 o 14:52, autor: 0

23 listopada 72 zawodników wzięlo udział w Mistrzostwach Polski w warcabach aktywnych 64 polowych.  Rozgrywki odbywały się w systemie szwajcarskim lub kołowym - mecz plus rewanż 5-7 rund. Zawodników podzielono na 4 kategorie: seniorzy, do lat 16, 13, 10. Zawody odbywały się w Zespole Szkół nr w Markach. Kto został mistrzem?

Miejsca zawodników UKS Roszada Lipno:

• Kwalifikacja zawodników do lat 10 - I miejsce- Zofia Wideł,
  • Kwalifikacja zawodników do lat 13 - III miejsce - Mateusz Wysokiński, V miejsce - Joanna Stachowiak,
  • Kwalifikacja do lat 16 - I miejsce - Aleksandra Walkowska, III miejsce - Tymoteusz Myszuk
  • Kwalifikacja kobiet - I miejsce - Martyna Lipka, II miejsce - Aleksandra Walkowska
  • Kwalifikacja mężczyzn - VI miejsce - Mateusz Niczyporuk.

Również Tomasz Urbańczyk zajął miejsce w pierwszej dziesiątce. Pozostali zawodnicy UKS Roszada zajęli dalsze miejsca w klasyfikacji: Jan Nowaczyk - XIV w kat. do lat 10, Kajetan Brzozowski - XV w kat. do lat 10, Radosław Leśniewski - XVII w kat. do lat 10. Najmłodszym zawodnikiem w stawce był Nikodem Brzozowski.

Gratulujemy sukcesu wszystkim zawodnikom.

(Foto: Gmina Lipno)