TworzymyGłos Regionu

Mistrzostwa Mażoretek we Wschowie:

700 zawodniczek z 23 zespołów! (FOTO)

Sobota, 15 kwietnia 2023 o 13:42, aktualizacja Sobota, 15 kwietnia 2023 o 15:31, autor: 4
Mistrzostwa Mażoretek we Wschowie:

W dniach 15-16 kwietnia 2023 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 3 we Wschowie, odbywają się Mistrzostwa Mażoretek okręgu północno-zachodniego. W rywalizacji bierze udział 700 zawodniczek i zawodników z 23 zespołów, reprezentujących całą okolicę.

Honorowi goście i sponsorzy

Impreza cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców Wschowy oraz okolicznych miast i gmin. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak, Starosty Wschowskiego Andrzeja Bielawskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Wschowa Konrada Antkowiaka. Głównym sponsorem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy we Wschowie.

Zespoły z całego regionu

W tym roku, w konkursie rywalizują mażoretki z całego regionu północno-zachodniego, w tym między innymi ze Wschowy, Leszna, Góry, Leśnicy, Gostynia, Drezdenka, Dolska, Rogoźna, Wągrowca, Świdnicy, Trzebnicy, Kościana, Swarzędza oraz Wronek. Każdy zespół przygotował swoje najlepsze choreografie, aby zdobyć nagrody i tytuły. 

Wstęp wolny

Rywalizacja trwa przez dwa dni i zapowiada się niezwykle emocjonująco. W imieniu Stowarzyszenia Kultury Ziemi Wschowskiej zapraszamy wszystkich miłośników tańca i sportu do kibicowania mażoretkom. Wstęp na zawody jest wolny.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~obserwator
15.04.2023 23:13

Brawo mażoretki- super układy taneczne.

avatar
~CEPELIA
16.04.2023 07:53

LOKALNA CEPELIA - Pytanie ; - kto tak wymalował te małe dziewczynki ?.

avatar
~Q
16.04.2023 19:33

Moim zdaniem dziewczynki są naturalnie piękne i nie powinny być malowane. Tańce, układy, stroje przepiękne. Gratulacje za wytrwałość na treningach.

avatar
~Urszula Chudak
17.04.2023 09:18

Oczywiście, że te małe, zdolne artystki, są przepiękne. Raz po raz jednak przy takiej okazji, poddaje się pod wątpliwość, ich umalowane buzie. Moim skromnym zdaniem, jest to absolutna konieczność - ponieważ scena, światła, aparat fotograficzny i kamera, rządzą się swoimi prawami. Byśmy mogli oglądać ładny, wyraźny przekaz - tak właśnie musi być!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock