TworzymyGłos Regionu

Niemoc szczypiornistów trwa

Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26:22 Real Astromal Leszno

Poniedziałek, 18 listopada 2019 o 16:59, aktualizacja Wtorek, 10 grudnia 2019 o 15:21, autor: 0

W coraz trudniejszym położeniu znajdują się piłkarze ręczni Realu Astromalu Leszno. Nasi szczypiorniści doznali siódmej w tym sezonie porażki przegrywając na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 22:26.

W pierwszej części spotkania obie ekipy toczyły niezwykle zacięty bój. Dopiero tuż przed przerwą przyjezdni wyszli na trzybramkowe prowadzenie.

Tuż po zmianie stron leszczynianie nadal pozostawali w grze o wygraną w całym spotkaniu. Jednak wraz z upływem czasu szala zwycięstwa zaczęła przechylać się na stronę miejscowych, którzy skutecznie powstrzymywali ataki naszego zespołu. Podopieczni Macieja Wieruckiego próbowali wrócić do gry, jednak to zawodnicy Ostrovii po 60 minutach gry mogli cieszyć się ze zwycięstwa 26:22.

Siódma w tym sezonie porażka sprawiła, że nasz zespół nie może pozwolić sobie na kolejne wpadki. Szansą na rehabilitację dla Realu Astromalu będzie sobotnia konfrontacja z Politechniką Anilaną Łódź, która z czterema punktami na koncie zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli. Leszczynianie mający zaledwie jedną wygraną w dorobku plasują się obecnie na ostatnim miejscu w ligowej układance.