TworzymyGłos Regionu

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektorów

Wtorek, 26 czerwca 2018 o 14:14, aktualizacja Sobota, 30 czerwca 2018 o 15:05, autor: 0
Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektorów

Wójt gminy Krzemieniewo ogłosił nabór do konkursu na stanowisko dyrektorów placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest gmina Krzemieniewo. Poszukiwani są chętni do objęcia stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej w Drobninie oraz dyrektora Przedszkola w Krzemieniewie.

Już od nowego roku szkolnego dwie placówki oświatowe na terenie gminy Krzemieniewo będą miały nowego dyrektora. Nowego w sensie wybranego w konkursie, który odbędzie się w wakacje. Chętni do pełnienia funkcji dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Drobninie oraz dyrektora Publicznego Przedszkola w Krzemieniewie muszą złożyć swoje oferty w siedzibie gminy Krzemieniwo do 20 lipca. Oferty muszą zawierać szereg dokumentów, które wymienione są w dokumentach, jakie prezentujemy pod tekstem. O terminie przeprowadzenia konkursu kandydaci dowiedzą się indywidualnie.

Ogłoszenie o konkursie stanowisko dyrektora Publicznego Przedszkola w Krzemieniewie.

Ogłoszenie o konkursie stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Drobninie.

(olek/foto: Google Street View)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock