Podział punktów w Ostrowie Wielkopolskim

Czwartek, 15 sierpnia 2019 o 16:03, aktualizacja Poniedziałek, 02 września 2019 o 18:11, autor: 0

Pierwszy ligowy punkt wywalczyli piłkarze Stainer Polonii Leszno. Podopieczni Jędrzeja Kędziory w wyjazdowym spotkaniu z Centrą Ostrów Wielkopolski zremisowali 1:1.

Nasz zespół po meczu z Pogonią Nowe Skalmierzyce chciał jak najszybciej poprawić sobie nastroje. Idealną sposobność do tego nasi piłkarze mieli przy okazji czwartkowej konfrontacji z Centrą Ostrów. Na trudnym, ostrowskim terenie poloniści wywalczyli punkt, który po przebiegu całego spotkania można uznać jako cenną zdobycz.

W pierwszej połowie mimo kilku dogodnych okazji z obu stron bramki nie padły. Strzelanie dopiero w 86 minucie rozpoczęli gracze Centry, a dokładniej Damian Izydorski. Leszczynianie nie dali za wygraną i w doliczonym czasie gry zdołali doprowadzić do wyrównania. Gola na wagę jednego punktu dla Stainer Polonii zdobył Piotr Sarbinowski.

Szansę na pierwszą w tym sezonie wygraną nasz zespół będzie miał już w najbliższą niedzielę. Stainer Polonia na własnym boisku podejmie OTPS Winogrady Poznań. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 16.

źródło: fan page Stainer Polonii Leszno na facebooku