TworzymyGłos Regionu

Ponownie wybrali się do Lubina

Zagłębie II Lubin 3:2 Stainer Polonia Leszno

Niedziela, 01 marca 2020 o 14:30, aktualizacja Sobota, 04 kwietnia 2020 o 18:23, autor: 0

Po raz drugi w bieżącym okresie przygotowawczym do Lubina wybrali się piłkarze Stainer Polonii Leszno. Podopieczni Jędrzeja Kędziory tym razem sprawdzili się na tle piłkarzy do lat 19.

Przy okazji pierwszej wizyty na Dolnym Śląsku leszczynianie zmierzyli się z zespołem rezerw Zagłębia. Tym razem rywalami naszego zespołu byli piłkarze do lat 19.

W pierwszej połowie dominowali goście z Leszna, którzy do przerwy prowadzili 1:0. Przerwa w grze, a co za tym idzie zmiana stron nie przy przyniosła zmian w postawie obu ekip. W 65 minucie trener Kędziora postanowił dać szansę juniorom. Od tego momentu inicjatywę na boisku zaczęli przejmować miejscowi. Lubinianie trzykrotnie pokonali bramkarza Polonii, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

W kolejny weekend nasz zespół rozegra ostatnie spotkanie kontrolne. Przed własną publicznością poloniści podejmą Piasta Poniec. Pierwsze spotkanie o punkty biało-czerwoni również rozegrają u siebie. Już 14 marca ich przeciwnikiem będzie Pogoń Nowe Skalmierzyce.

źródło: fan page Stainer Polonii Leszno na facebooku