Powtórzyli wynik z pierwszego meczu

TSK Orzeł Osiek 1:3 UKS 9 Leszno

Niedziela, 08 grudnia 2019 o 20:37, aktualizacja Niedziela, 29 grudnia 2019 o 11:54, autor: 0

Wyjazdowe zwycięstwo odnieśli siatkarze UKS 9 Leszno. Nasz zespół pokonał na wyjeździe Orła Osiek 3:1.

W pierwszym secie górą byli gospodarze. Choć leszczynianie do samego końca walczyli o wygraną ostatecznie to miejscowi zwyciężyli 25:23. W kolejnej partii do 25:22 wygrali goście z Leszna.

Set numer 3 również padł łupem Tygrysów, które triumfowały 25:17. Po tak zdecydowanej wygranej pomarańczowo-czarnym brakował już tylko jednej wygranej partii do zwycięstwa w całym meczu. W czwartym secie siatkarze Dziewiątki skopiowali rezultat z drugiej odsłony. Dzięki temu w całym spotkaniu zwyciężyli 3:1 inkasując w ten sposób niezwykle cenne 3 punkty.

TSK Orzeł Osiek 1:3 UKS 9 Leszno (25:23, 22:25, 17:25, 22:25)

źródło i fot. fan page UKS 9 Leszno na facebooku.