Przespali początek meczu

Niedziela, 02 sierpnia 2020 o 19:28, autor: 0

Sezon 2020/2021 rozpoczęli piłkarze Polonii Leszno. Dla leszczynian nie była to jednak udana inauguracja. Podopieczni Łukasza Koniecznego przegrali na wyjeździe z Victorią Września 3:5.

Po zaledwie siedmiu minutach biało-czerwoni przegrywali 2:0. Kolejne dwa ciosy miejscowi wyprowadzili jeszcze przed przerwą, na którą obie ekipy schodziły przy wyniku 4:0.

Tuż po wznowieniu gry po raz piąty do siatki trafili wrześnianie w praktyce rozstrzygając losy sobotniej rywalizacji. Polonię stać było na poderwanie się do walki. W ciągu zaledwie 8 minut leszczynianie zdobyli trzy bramki, a na listę strzelców wpisywali się kolejno Łukasz Bugzel, Jakub Harendarz oraz Damian Nowak. Niestety więcej strat naszym piłkarzom nie udało się odrobić, a całe spotkanie zakończyło się wygraną Victorii Września 5:3.

Pierwszych w tym sezonie punktów leszczynianie poszukają już w kolejną sobotę przy okazji wyjazdowej konfrontacji z Polonią Kępno.

Victoria Września 5:3 Polonia Leszno
5 min - Mikołaj Panowicz (1:0)
7 min - Mikołaj Jankowski (2:0)
34 min - Hubert Oczkowski (3:0)
37 min - Mateusz Majewski (4:0)
47 min - Mikołaj Jankowski (5:0)
54 min - Łukasz Bugzel (5:1)
59 min - Jakub Harendarz (5:2)
62 min - Damian Nowak (5:3)

źródło: jardersport.pl