Sokołowi nie dali rady

Piątek, 20 września 2019 o 20:16, aktualizacja Wtorek, 08 października 2019 o 19:29, autor: 0

W Turnieju o Prezydenta Miasta Krosna walczą koszykarze Timeout Polonii Leszno. Nasz zespół w pierwszym swoim meczu przegrał z Rawlplug Sokołem Łańcut 111:86.

Leszczynianie po pierwszej kwarcie do zespołu z Podkarpacia tracili pięć punktów. Punktujący na równym poziomie koszykarze z Łańcuta biało-czerwonym zdecydowanie odskoczyli jeszcze przed przerwą, na którą schodzili przy prowadzeniu 59:42.

Po 15 minutach odpoczynku jedyną zmianą, którą zaobserwowali kibice zgromadzeni w krośnieńskiej hali widowiskowo-sportowej była zmiana połów obu ekip. Warunki na parkiecie nadal dyktowali gracze Sokoła, którzy do ostatniej kwarty przystępowali z przewagą 30 oczek. Czwarte rozdanie nie miało już prawa zmienić wyniku całego spotkania. W nim niewiele lepsi okazali się poloniści zwyciężając 28:23. Jednak w całym meczu 111:86 triumfowali podopieczni Dariusza Kaszowskiego.

Ralwplug Sokół Łańcut 111:86 Timeout Polonia Leszno (32:27, 27:15, 29:16, 23:28)

Punkty dla Timeout Polonii zdobywali: Szymon Milczyński 20, Hubert Pabian 15, Kamil Chanas 11, Filip Dylewicz i Stanferd Sanny po 9, Nikodem Sirijatowicz i Jakub Krawczyk po 8, Michał Samolak 5 i Filip Pruefer 1

źródło: fan page PTG Sokoła Łańcut na facebooku