Szczypiorniści nadal bez formy

Real Astromal Leszno 28:34 Olimpia Medex Piekary Śląskie

Niedziela, 10 listopada 2019 o 14:25, autor: 0

Szóstej w tym sezonie porażki doznali piłkarze ręczni Realu Astromalu Leszno. Podopieczni Macieja Wieruckiego we włąsnej hali ulegli Olimpii Medex Piekary Śląskie 28:34.

Do przerwy leszczynianie z ekipą Olimpii toczyli wyrównany bój. Po 30 minutach gry oba zespoły miały na swoim koncie po 16 trafień.

Po zmianie stron nadal trwała zacięta wymiana ciosów. Gospodarzy nie podłamała nawet podwójna kara dla Jakuba Wieruckiego, dzięki której przyjezdni grali w przewadze. Problemy miejscowych zaczęły się dopiero 10 minut przed końcem spotkania. Real Astromal miał trudności ze skończeniem swoich akcji ofensywnych. Kłopoty naszego zespołu wykorzystywali przyjezdni, którzy ostatecznie zwyciężyli różnicą sześciu bramek.

Bramki dla Realu Astromalu zdobywali: Przekwas i Raczkowiak po 5, Jaśkowski i Frieske po 4, Rogoziński i Szkudelski po 3,  Wierucki 2, Nowak i Łuczak po 1.