To nie był ich dzień

Rekord Bielsko - Biała 10:0 GI Malepszy Futsal Leszno

Niedziela, 22 grudnia 2019 o 17:54, aktualizacja Sobota, 08 lutego 2020 o 17:48, autor: 0

Sromotnej porażki w ostatnim w tym roku spotkaniu doznali futsaliści GI Malepszy Futsal Leszno. Nasz zespół przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 10:0.

W starciu z aktualnym Mistrzem Polski leszczynianom zabrakło argumentów. Nasi zawodnicy największe problemy mieli z wykorzystywaniem własnych okazji. Kłopotów z kreowaniem, a co ważniejsze z wykorzystywaniem własnych szans nie mieli miejscowi. Naszpikowana gwiazdami ekipa miejscowych już po pierwszej połowie prowadziła 4:0.

Kolejne bramki gospodarze dorzucali po przerwie kończąc ostatecznie spotkanie z 10 trafieniami na koncie.

Dla biało-czerwonych był to ostatni mecz w roku 2019. Jednocześnie spotkaniem z Rekordem podopieczni Tomasza Trznadla zakończyli pierwszą rundę rozgrywek. W niej leszczynianom udało się uzbierać 15 punktów, co przełożyło się na zajęcie 9 lokaty w ligowej tabeli.

źródło: futsalekstraklasa.pl