TworzymyGłos Regionu

Trzy lata więzienia za urodzinowy prezent?

Poniedziałek, 09 lipca 2018 o 10:37, aktualizacja Piątek, 13 lipca 2018 o 14:04, autor: 0
Trzy lata więzienia za urodzinowy prezent?

Kultura wymaga by przyjmować prezenty, jednak jak pokazuje historia nastolatków z powiatu leszczyńskiego do niektórych lepiej się nie przywiązywać. Szczególnie jeżeli są to krzaczki marihuany

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie w ostatnich dniach zatrzymali trójkę mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające i uprawiali marihuanę. Dwóch z nich to nastolatkowie, którzy dbali o urodzinowy prezent jednego z nich.

- Dwóch z zatrzymanych: 18 – latek z gminy Osieczna i 19 - latek z gminy Krzemieniewo uprawiali dwa krzewy marihuany w lesie. Młodzieńcy regularnie podlewali je i nawozili. Jedna z roślin stanowiła własność 18-latka, którą otrzymał od starszego kolegi na osiemnastkę. Kilkudziesięciocentymetrowe rośliny rosły w doniczkach usytuowanych na polanie leśnej. Oprócz tego 19-latek posiadał w swoim domu małą roślinę marihuany oraz niewielką ilość zabronionego suszu – relacjonuje asp. sztab. Monika Żymełka, Oficer prasowy KMP w Lesznie. - Z kolei 23-latek z Leszna na podwórzu swojej posesji uprawiał trzy krzewy marihuany. W jego domu policjanci także znaleźli niewielką ilość suszu marihuany.

Dbałość nastolatków o urodzinowy prezent jest naprawdę warta uwagi, szkoda tylko, że pasjo ogrodniczej nie rozwijali na innych roślinach. Aktualnie grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

(olek/ foto: KMP Leszno)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock