Tygrysy z drugim zwycięstwem

Niedziela, 06 października 2019 o 13:36, aktualizacja Środa, 27 listopada 2019 o 20:11, autor: 0

Drugie spotkanie w tym sezonie wygrali siatkarze UKS 9 Leszno. Nasz zespół przed własną publicznością pokonał Szamotulanina Szamotuły 3:0.

Pierwszego seta nasz zespół zwyciężył do 25:20. Zdecydowanie więcej emocji było w drugiej partii. Leszczynianie w połowie seta oddali inicjatywę rywalom, którzy objęli kilkupunktowe prowadzenie. Jednak ambitnie walczące Tygrysy nie poddały się i w końcówce seta przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

W trzecim rozdaniu nasi siatkarze zachowali koncentrację i nie pozwolili przyjezdnym przejąć kontroli nad grą. Zwycięstwo do 21 sprawiło, że pomarańczowo-czarni w całym spotkaniu zwyciężyli ostatecznie 3:0.

O trzecią w tym sezonie wygraną leszczynianie powalczą już za dwa tygodnie w Poznaniu. W stolicy Wielkopolski podopieczni Roberta Klimkowskiego zmierzą się z tamtejszą Eneą Energetykiem. Warto dodać, że prowadzący w tabeli grupy A poznaniacy, podobnie jak nasz zespół w dwóch spotkaniach tego sezonu stracili tylko jednego seta.

UKS 9 Leszno 3:0 UKS Szamotulanin Szamotuły