TworzymyGłos Regionu

Usługi rozwojowe dla pracowników i pracodawców podregionu leszczyńskiego

Ciekawy projekt - sprawdź

Czwartek, 04 kwietnia 2024 o 13:36, autor: 0
Usługi rozwojowe dla pracowników i pracodawców podregionu leszczyńskiego

Zachęcamy do udziału w projekcie pn. „Usługi rozwojowe dla pracowników i pracodawców podregionu leszczyńskiego”, realizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą w Partnerstwie z Instytutem ADN spółką z ograniczoną odpowiedzialnością oraz Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową Izbą Gospodarczą. Projekt realizowany w ramach Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 6: Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działanie 6.4 Wsparcie pracowników i pracodawców.

Działania projektu zakładają realizacje i rozliczenie usług rozwojowych które umożliwią podniesienie kompetencji/kwalifikacji zawodowych wielkopolskich pracodawców i ich pracowników zgodnie z ich potrzebami, takich jak:

  1. usługi rozwojowe m.in. w zakresie działalności przedsiębiorstw, poprawy jakości zarządzania, wykorzystania nowych technologii, w tym w powiązaniu z niską/zerową emisyjnością lub GOZ zarządzania różnorodnością i wiekiem, rozwoju przedsiębiorstw w obszarach regionalnych inteligentnych specjalizacji,
  2. rozwój umiejętności/kompetencji/kwalifikacji osób pracujących w przedsiębiorstwach oraz u innych pracodawców, możliwość przekwalifikowania, w tym z wykorzystaniem usług szkoleniowych dostosowanych do potrzeb pracodawcy, a także możliwość zdobywania kwalifikacji rynkowych Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji i potwierdzania efektów uczenia się w drodze walidacji.

Projekt realizowany jest w okresie 01.01.2024 – 31.12.2028. W ramach projektu przewidziano udzielanie wsparcia na realizację usług rozwojowych obejmujących działania adaptacyjne dla pracowników, pracodawców, przedsiębiorców i przedsiębiorstw z podregionu leszczyńskiego.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową projektu https://podregionleszczynski.pl/,  której znajdą Państwo więcej informacji na temat oferowanych działań.

Pierwszy nabór rozpoczyna się 03.04.2024. Szczegółowy harmonogram naborów dostępny jest na stronie internetowej projektu.

Przedsiębiorstwa, które zakwalifikują się do projektu, będą mogły skorzystać z dofinansowania w ramach pomocy de minimis.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 789 446 760 lub na adres e-mail;podregionleszczynski@adn.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock