TworzymyGłos Regionu

Wijewo ma swój marszobieg

Poniedziałek, 13 maja 2019 o 14:56, aktualizacja Poniedziałek, 13 maja 2019 o 15:50, autor: 0
Wijewo ma swój marszobieg

Już po raz drugi w Wijewie zorganizowano Marszobieg Rodzinny dla zdrowia i po zdrowie. Całe wydarzenie zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego z tamtejszej Szkoły Podstawowej. 

Całą zabawę rozpoczęły występy wokalne i taneczne uczniów tamtejszej szkoły. Następnie grupa ponad 50 osób wyruszyła na trasę marszobiegu, która liczyła 2 kilometry. 

Po krótkim odpoczynku na mecie biegu zlokalizowanej na dziedzińcu Szkoły Podstawowej przyszedł czas na pokaz treningu Kettlebell, który przygotowało Centrum Kettlebell Leszno. - Trening siłowy wypiera już tradycyjną siłownię - mówiła podczas festynu Joanna Paluch z Centrum Kettlebell Leszno. 

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. Kamila Woźna - zdobywczyni trzech złotych medali podczas Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych oraz piłkarz mający w swoim CV występy na boiskach III ligi. 

Zachęcamy również do obejrzenia materiału z całej imprezy, który przygotowała leszczyńska telewizja TVML

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock