TworzymyGłos Regionu

Wkrótce odbędzie się rajd zabytkowych pojazdów na trasie Wschowa-Osieczna

Wtorek, 28 marca 2023 o 11:04, aktualizacja Wtorek, 28 marca 2023 o 11:24, autor: 0
Wkrótce odbędzie się rajd zabytkowych pojazdów na trasie Wschowa-Osieczna

Wielbiciele pojazdów klasycznych i zabytkowych mają okazję wziąć udział w I Lubusko-Wielkopolskim Rajdzie Historycznym, który wystartuje już 15 kwietnia. Imprezę organizują Osieckie SPOTkania Miłośników FIATA 126p, Retro Rynek, Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej oraz Muzeum Ziemi Wschowskiej, a partnerem wydarzenia jest Organizacja Turystyczna Leszno-Region.

Rajd rozpocznie się na wschowskim Rynku, skąd zgłoszone załogi wyruszą na specjalnie przygotowaną trasę turystyczną. Kierowcy zmierzą się z wieloma zadaniami oraz przeżyją niezapomniane chwile za kierownicą swoich klasycznych pojazdów. Metą rajdu będzie Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej.

Warto pamiętać, że liczba miejsc, w których można wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, jest ograniczona. Do udziału w rajdzie pozostało zaledwie 15 wolnych miejsc. Zainteresowani powinni jak najszybciej zgłaszać swoją chęć uczestnictwa, aby mieć pewność, że zostaną uwzględnieni w gronie uczestników.

Jeśli więc jesteś właścicielem klasycznego pojazdu lub zabytkowego auta, nie wahaj się i zgłoś swój udział w I Lubusko-Wielkopolskim Rajdzie Historycznym już teraz! To wyjątkowa okazja, aby przeżyć coś niezwykłego i spędzić czas w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach. Szczegóły dotyczące Rajdu i zapisów dostępne są TUTAJ.

Foto: Osieckie SPOTkania Miłośników FIATA 126p

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock