Wrocławski sprawdzian Timeout Polonii

Czwartek, 12 września 2019 o 12:46, aktualizacja Wtorek, 08 października 2019 o 19:27, autor: 0

Kolejny test-mecz mają za sobą koszykarze Timeout Polonii Leszno. Nasz zespół w środę wybrał się do Wrocławia na pojedynek z tamtejszym WKK.

Po pierwszej kwarcie leszczynianie dzięki wysokiej skuteczności prowadzili z gospodarzami 26:20. Nieco gorzej gra naszego zespołu wyglądała w drugich 10 minutach. Miejscowi rzucili aż 23 punkty, co przy 14 "oczkach" biało czerwonych pozwoliło im wyjść na prowadzenie 43:40.

Trzy oczka przewagi wrocławianie mieli również po trzeciej, remisowej ćwiartce. O losach całej konfrontacji zadecydowała czwarta kwarta. W niej zdecydowanie lepiej zagrali podopieczni Tomasza Niedbalskiego, którzy zwyciężyli 26:18, a w całym spotkaniu triumfowali 86:75.