Z nieba do piekła (zdjęcia)

GI Malepszy Futsal Leszno 3:5 AZS UŚ Katowice

Niedziela, 19 stycznia 2020 o 21:03, aktualizacja Sobota, 08 lutego 2020 o 17:54, autor: 0
Z nieba do piekła  (zdjęcia)

Po raz ósmy w tym sezonie goryczy porażki zaznali futsaliści GI Malepszy Futsal Leszno. Nasz zespół pred własną pblicznością uległ AZS-owi UŚ Katowice 3:5.

Zdecydowanie lepiej niedzielna konfrontacja rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy po 7 minutach prowadzili 2:0 za sprawą Adriana Niedźwiedzkiego i Huberta Olszaka. Goście z Katowic zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą. Kontaktową bramkę zdobył Daniel Wojtyna, a w 19 minucie do remisu doprowadził Kamil Musiał.

Po zmianie stron przyjezdni objęli pierwsze w tym spotkaniu prowadzenie. Gola na 3:2 zdobył Tomasz Szczurek. Do remisu po 3 zdołał jeszcze doprowadzić Michał Bartnicki, jednak pozostałe dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli akademicy. Na 4:3 podwyższył Piotr Łopuch, a wynik meczu na 5:3 ustalił Jakub Jochymek, który wykorzystał zamieszanie pod bramką Jakuba Budycha.

Do walki o ligowe punkty nasz zespół powróci 15 lutego. Tego dnia podopieczni Tomasza Trznadla zmierzą się w Zduńskiej Woli z tamtejszą Gattą Active. Tydzień wcześniej obie ekipy spotkają się przy okazji meczu, którego stawką jest awans do 1/8 Pucharu Polski.

5 min - Adrian Niedźwiedzki 1:0
7 min - Hubert Olszak 2:0
10 min - Daniel Wojtyna 2:1
19 min - Kamil Musiał 2:2
22 min - Tomasz Szczurek 2:3
25 min - Michał Bartnicki 3:3
32 min - Piotr Łopuch 3:4
33 min - Jakub Jochymek 3:5