TworzymyGłos Regionu

Zakup nowego radiowozu przez Komendę Miejską Policji w Lesznie

Wtorek, 04 kwietnia 2023 o 23:25, autor: 0
Zakup nowego radiowozu przez Komendę Miejską Policji w Lesznie

Komenda Miejska Policji w Lesznie pozyskała nowy radiowóz, który zostanie wykorzystany do zwiększenia bezpieczeństwa w regionie. W dniu 3 kwietnia br. Kia Ceed została odebrana przez policjantów z Zespołu Dzielnicowych w Krzemieniewie.

Nowy radiowóz dla policjantów

Pojazd został zakupiony ze środków finansowych Komendy Głównej Policji oraz przy wsparciu władz Gminy Krzemieniewo oraz Starostwa Powiatowego w Lesznie. Radiowóz jest oznakowany zgodnie z nowym wzorem i będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez dzielnicowych.

Wsparcie władz lokalnych

Dzięki zaangażowaniu władz lokalnych i Komendy Głównej Policji, funkcjonariusze będą mieli nowoczesny i bezpieczny pojazd, który umożliwi skuteczniejsze wykonywanie zadań służbowych. Radiowóz będzie służył przede wszystkim zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom regionu.

Poprawa bezpieczeństwa w regionie

Zakup nowego radiowozu to ważny krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa w Lesznie i okolicach. Dzięki wsparciu lokalnych władz i Komendy Głównej Policji, policjanci będą mieli do dyspozycji nowoczesny pojazd, który z pewnością przyczyni się do skuteczniejszego wykonywania ich zadań służbowych.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock