Ze Śląska wrócili bez punktów

Poniedziałek, 16 września 2019 o 17:43, aktualizacja Wtorek, 08 października 2019 o 19:28, autor: 0

Drugi mecz w Futsal Ekstraklasie mają za sobą futsaliści GI Malepszy Futsal Leszno. Nasz zespół uległ AZS-owi UŚ Katowice 1:4.

Rezultat meczu już w 5 minucie otworzył Jarosław Radliński wyprowadzając leszczynian na prowadzenie. Niestety kolejne bramki strzelali już tylko gospodarze, którzy do przerwy prowadzili 2:1.

W drugiej części spotkania przyjezdni stracili Huberta Olszaka. Bohater meczu z Clearexem Chorzów obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Taką sposobność skrzętnie wykorzystali miejscowi, którzy po trafieniu Daniela Wojtyny prowadzili już 3:1. Wynik spotkania na 4:1 dla ekipy z Katowic ustalił Jakub Jachymek.

Biało-czerwoni przed szansą na kolejne ligowe punkty staną 29 września. Tego dnia bowiem w hali Trapez zmierzą się z Gattą Active Zduńska Wola.

AZS UŚ Katowice 4:1 GI Malepszy Futsal Leszno
5 min - Jarosław Radliński 0:1
9 min - Adam Jonczyk 1:1
15 min - Tomasz Szczurek 2:1
23 min - Daniel Wojtyna 3:1
27 min - Jakub Jochymek 4:1

źródło: futsal.leszno.pl