TworzymyGłos Regionu

Zmarła Agnieszka Jamrożek

- „Silna i mądra kobieta, oddana uczniom nauczycielka, a nade wszystko dobry człowiek”

Wtorek, 04 kwietnia 2023 o 10:46, aktualizacja Wtorek, 04 kwietnia 2023 o 16:26, autor: 2
Zmarła Agnieszka Jamrożek

W wieku 49 lat zmarła Agnieszka Jamrożek, nauczycielka chemii w I Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie, w latach 1997-2019 związana również z I LO im. Tomasza Zana we Wschowie. Była nie tylko bardzo dobrym pedagogiem, ale przede wszystkim osobą pełną pozytywnej energii i empatii.

Przez lata pracy w szkołach zdobyła uznanie uczniów i kadry nauczycielskiej. Była nauczycielką wymagającą, ale jednocześnie ciepłą i pomocną. Zawsze chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając uczniom w zdobywaniu nowych umiejętności.

- Silna i mądra kobieta, oddana uczniom nauczycielka, a nade wszystko dobry człowiek... - wspominają nauczyciele z I LO w Lesznie - Agnieszko, będzie nam brakować Twojego uśmiechu, entuzjazmu i wiary w ludzi...

Informacje o mszy świętej pogrzebowej i ostatnim pożegnaniu dostępne są TUTAJ.

Źródło/foto: I LO w Lesznie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Kasia
04.04.2023 11:28

;(

avatar
~Uczennica LO
08.04.2023 05:56

Jejku nie dawno zmarła p.Ania- matematyczka, niedługo potem p.Maria- nauczycielka j. niemieckiego, teraz Pani od chemii... Wszystkie bardzo miłe i sympatyczne.- tak je pamiętam. Jakby to było wczoraj...:-( Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock